معرفی و تقدیر از برگزیدگان ششمین دوره دوسالانه ملی خوشنویسی

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

در اختتامیه ششمین دوره دوسالانه ملی خوشنویسی ایران  برگزیدگان این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، ششمین دوره دوسالانه خوشنویسی ایران ۲۶ مهر به کار خود پایان داد و برگزیدگان این جشنواره ملی به شرح زیر معرفی شدند: 

در بخش نستعلیق مصطفی عابدینی از قزوین، محمدجواد شکوهی فرد از البرز و حامد فقیهی از قم به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند، همچنین علیرضا مطلبی از مازندران، سید پیمان سادات نژاد از ایلام، علی حسینی از کردستان، ابراهیم دلاوران از خوزستان، احمد صباحی کیا از ایلام، حمید احمدی از تهران، هادی آقایی از البرز، رسول آقامیری از اصفهان و صابر میکائیلی از کردستان شایسته تقدیر شدند. 

فاطمه مقیمی از خراسان رضوی،‌شیرین کرمی از تهران در بخش بانوان و نیما حسن پور از مازندران در بخش جوانان نستعلیق نیز مورد تقدیر قرار گرفتند. 

محمود رحیمی عهد از تهران، حمید رضا خداکرمی از بوشهر و محمد اندرز از بوشهر نیز در بخش شکسته نستعلیق رتبه‌های یک تا سوم را کسب کردند. 

در بخش شکسته نستعلیق نیز از مریم ذوالقدر از قزوین، حافظ رنجبر از کردستان، امیر دانش مراغی از آذربایجان شرقی، مجتبی محمد علیپور از البرز، مهدی منصوری از ایلام شایسته تقدیر شدند، همچنین در بخش بانوان شهربانو نجفی از تهران،  فاطمه کاظمی از قزوین و در بخش جوانان میثم صدری از تهران مورد تقدیر قرار گرفتند. 

در بخش ثلث نیز مجید داستانی از قم، علی احسان پور از مشهد و علی سلطانی از همدان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند، در این بخش نیز از احمد خوانساری از قم، احسان کاظمی از تهران، رحیم خلیلی از خراسان رضوی و در بخش بانوان از طیبه رمضانی از تهران تقدیر به عمل آمد. 

مجید سعید کافی از استان سمنان و محمدنعیم جوادی از قم، سحر فرید از استان قم نیز در بخش نسخ، رتبه اول تا سوم را کسب کردند و از محمد گودرزی از قم، حمید مکانیک از خراسان رضوی، محمد بازیار از گلستان و در بخش بانوان از زهرا شیرازی پور از البرز تقدیر شد. 

در بخش نقاشی خط نیز رتبه اول تا سوم به ترتیب توسط شمس‌الدین مرادی از تهران، فاطمه حسنی از سمنان و مهدی زمانی از البرز کسب شد و از لیلا موسوی از تهران، هادی هنردوست از همدان و مهسا دواچی از خراسان رضوی تقدیر شد. 

به گزارش ایسنا در این دوره از جشنواره ۱۱۴۱ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود که  یک رکود در طول ۶ دوره برگزاری این دوسالانه محسوب می‌شود. 

بعد از بررسی این آثار توسط هیئت انتخاب، ۲۵۰ اثر به مرحله حضوری نویسی بخش مسابقه راه پیدا کردند که در رشته‌های نستعلیق، شکسته، ثلث، نسخ و نقاشی‌خط با هم رقابت کردند.

در بخش نمایشگاهی نیز ۲۰۰ اثر برگزیده از ۲۲ تا ۳۰ مهر ماه در سرای تاریخی عالی‌قاپو و نگارخانه بانو در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین در معرض دید عموم قرار دارد. 

نمایشگاه آثار رقابتی ششمین دوسالانه خوشنویسی در مجموعه دولتخانه صفوی واقع در مجموعه دولتخانه صفوی در ابتدای خیابان سپه برگزار می‌شود، همچنین نمایشگاه آثار اساتید و بخش بانوان ششمین دوسالانه خوشنویسی در فرهنگسرای بانو واقع در چهارراه هشت بهشت و نمایشگاه نقاشی خط ششمین دوسالانه خوشنویسی در نگارخانه استاد محصص واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد قزوین در بلوار آزادگان(غیاث آباد) برپاست. 

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا