برنامه‌های کانون پرورش فکری برای «هفته کتاب» اعلام شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با بیست‌ونهمین دوره «هفته کتاب» برنامه‌های مختلفی از جمله رونمایی، معرفی و بررسی کتاب و اهدای «جایزه کتاب سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» را برگزار می‌کند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت «هفته کتاب» روز دوشنبه (۲۴ آبان‌ماه) از ساعت ۱۵ تا ۱۷، نشست‌های تخصصی را در پورتال اینترنتی خود به نشانی https://live.kpf.ir/ch/neshst با موضوع «گپ‌وگفت صمیمانه با نامزدهای جایزه جهانی آسترید لیندگرن ۲۰۲۱» و  با حضور هوشنگ مرادی‌کرمانی، فریدون عموزاده‌خلیلی، حمیدرضا شاه‌آبادی و جمشید خانیان برگزار می‌کند.

اهدای «جایزه کتاب سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» نیز روز سه‌شنبه (۲۵ آبان) از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با حضور مهدی علی اکبرزاده (مدیرعامل کانون)، مصطفی رحماندوست (دبیر این رویداد)، برگزیدگان و جمعی از نویسندگان و شاعران در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود و دوستداران می‌توانند این مراسم را از طریق نشانی «https.//live.kpf.ir/ch/ketab» مشاهده کنند.

همچنین مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارشنبه (۲۶ آبان‌ماه) با تعدادی از نویسندگان، شاعران و ناشران کودک و نوجوان به صورت برخط گفت‌وگو می‌کند.

نقد رمان «لبخندی برای سوفیا»، از سلسله برنامه‌های «دو پنجره» نیز با حضور نویسنده کتاب، محمد مرزوقی و سولماز خواجه‌وند (منتقد) شنبه ۲۹ آبان‌ماه به صورت آنلاین در نشانی https://live.kpf.ir/ch/neshast انجام می‌شود.

همچنین نقد و بررسی مجموعه شعر «چرا تو سنگی؟» سروده بیوک ملکی و با تصویرگری علی خدایی از دیگر برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که یکشنبه (۳۰ آبان) برگزار می‌شود. علاقه‌مندان این برنامه می‌توانند برای مشاهده  این برنامه که از سلسله نشست‌های «دو پنجره» است به نشانی https://live.kpf.ir/ch/neshast مراجعه کنند.

بنا بر اعلام، بیست‌ونهمین دوره «هفته کتاب» جمهوری اسلامی ایران از بیست‌وچهارم آبان‌ماه تا یکم آذرماه ۱۴۰۰ با شعار «جای خالی را با کتاب خوب پُرکنیم» در سراسر کشور برگزار می‌شود.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا