۴۱ پژوهشگر برگزیده دانشگاه تهران در جشنواره پژوهش و فناوری معرفی می‌شوند

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت پژوهشی دانشگاه تهران از برگزاری سی‌امین جشنواره پژوهش و فناوری در روز ۲۲ آذر ۱۴۰۰ با معرفی ۴۱ عضو هیات‌علمی، دانش‌آموخته و پژوهشگر برگزیده در محل تالار علامه امینی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، محمدرضا نقوی در حاشیه چهارمین نشست شورای اجرایی سی‌امین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، افزود: در این دوره از جشنواره ۴۱ برگزیده در سه بخش اعضای هیأت علمی، دانش‌آموختگان و کارشناسان برتر معرفی و تقدیر می‌شوند.

وی افزود: برگزیدگان شامل ۶ استاد پیشکسوت، هفت عضو هیأت علمی برجسته، هشت عضو هیأت علمی نمونه، هفت عضو هیأت علمی جوان، پنج دانش‌آموخته دکتری، سه دانش‌آموخته مقطع کارشناسی‌ارشد و سه کارشناس برتر دانشگاه تهران و همچنین ۲ عضو هیأت علمی برگزیده از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت پژوهشی دانشگاه تهران درباره معیارهای انتخاب این برگزیدگان، اظهار داشت: دانشکدگان و دانشکده‌های دانشگاه تهران تا اول آبان ماه مهلت داشتند تعدادی از اعضای هیأت علمی، دانش‌آموختگان کارشناسی‌ارشد و دکتری و همچنین کارشناسان پژوهشی خود را که در یک سال اخیر و بر اساس آیین‌نامه‌های موجود دارای شاخص‌های کمی و کیفی برتری در حوزه پژوهشی و فناوری بوده‌اند، به معاونت پژوهشی دانشگاه معرفی کنند.

نقوی ادامه داد: شورای پژوهشی دانشگاه تهران نیز اعضای هیأت علمی، دانش‌آموختگان و کارشناسان معرفی‌شده از سوی دانشکدگان و دانشکده‌های دانشگاه تهران را بر اساس آیین‌نامه‌های انتخاب برگزیدگان جشنواره پژوهش و فناوری مورد بررسی و در مقام قیاس قرار داد و در نهایت ۴۱ برگزیده برای سی‌امین دوره جشنواره انتخاب شدند.

وی تاکید کرد: هم زمان با سومین روز از هفته پژوهش و فناوری امسال، اساتید، دانش‌آموختگان و کارشناسان برتر دانشگاه تهران در حوزه پژوهش و فناوری با اهدای جوایز و تندیس، معرفی و تقدیر می‌شوند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا