همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

سازمان سنجش شیطنت می‌کند/ کنکور یک اقتصاد بسیار بزرگ کنار خود شکل داده است

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از آنا، شب گذشته و همزمان با روز دانشجو، دکتر محمد مهدی طهرانچی در مراسمی به مناسبت ۱۶ آذر صحبت‌هایی بیان داشت. بخش پایانی صحبت‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به موضوع تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه و شیطنت‌هایی که سازمان سنجش و آموزش کشور در این زمینه داشته اختصاص یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره پرسش مطرح شده مبنی بر تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد گفت: واقعیت این است که دانشگاه آزاد اسلامی به‌صورت مصوب یک تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد دارد. در این میان اختلاف نظری بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سنجش وجود دارد که متأسفانه عده‌ای بنا دارند سنگربان کنکور باشند و با همه وجود آن را حفظ کنند. چرا که کنکور یک اقتصاد بسیار بزرگ کنار خود شکل داده است. متأسفانه این افراد بسنده نمی‌کنند و حتی در جایی که قانون اجازه می‌دهد تا به‌صورت ویژه دانشگاه آزاد اسلامی دانشجو پذیرش کند، مداخله می‌کنند و می‌خواهند پذیرش دانشگاه را در دستان خود بگیرند.

وی تصریح کرد: این رویکرد خلاف صریح مصوباتی است که این افراد خودشان در آن جلسات حضور داشتند. این اختلاف باعث شده تکمیل ظرفیت دانشجویان کارشناسی ارشد عقب بیفتد. در حالی که این موضوع یک ماه است که مصوب شده است.

دکتر طهرانچی ادامه داد: بنده تا به امروز سعی کردم در قالب نامه‌هایی اعتراض خود را بیان کنم تا دوستان به مصوبات و آنچه در جلسات رخ می‌دهد، پایبند باشند.

وی خاطرنشان کرد: افتخار کشور این است که دانشگاه در پرتو انقلاب اسلامی حیات یافته و این حیات را کوردلان بر نمی‌تابند و بر این دانشگاه، دانشجویان و جهادگران درود می‌فرستم.

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا