سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

حمایت شهرداری از زنان سرپرست خانوار

مدیرعامل سابق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: در تمامی بازارچه ها زنان سرپرست خانوار می‌توانند بصورت رایگان غرفه دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از مهر، قدرت الله محمدی مدیرعامل سابق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، درباره حمایت شهرداری تهران از زنان سرپرست خانواده گفت: در هر بازارچه‌ای که چه به صورت ثابت و چه به صورت موقت احداث می‌شود با هماهنگی با مدیرکل امور بانوان بخشی برای زنان سرپرست خانواده در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به چگونگی دریافت غرفه در بازارچه‌ها اظهار کرد: هر زمان که معاونت امور بانوان از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل درخواست داشته باشد بخشی از بازارچه‌ها به صورت رایگان در اختیار زنان سرپرست خانواده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سابق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران ادامه داد: در حال حاضر در بازارچه‌های جنت و حکیمه هفتاد نفر از زنان سرپرست خانوار اشتغال دارند و البته امکان فعالیت زنان سرپرست خانواده در روز بازارها نیز فراهم است.

محمدی در پاسخ به سوال دیگری در رابطه با افتتاح روز بازار خلازیر گفت: این روز بازار به بهره برداری رسیده است و هم اکنون نیز در حال کار است.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
مهر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا