همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

عضویت اداره کل هنر‌های نمایشی در سازمان جهانی مایم

هم‌زمان با برگزاری دومین جشنواره بین‌المللی پانتومیم، اداره کل هنر‌های نمایشی برای نخستین بار به عضویت سازمان جهانی مایم (WMO) درمی‌آید.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، همزمان با برگزاری جشنواره بین‌المللی پانتومیم و صدمین سال تولد هنرمند افسانه‌ای مایم، مارسل مارسو و صدوبیست‌وپنجمین سال تولد هنرمند مایم، اِتین دِکرو (استاد پانتومیم ژان لویی بارو)، با پیگیری‌های دفتر امور بین‌الملل اداره کل هنر‌های نمایشی با دریافت دو کرسی برای نخستین بار عضو سازمان جهانی مایم می‌شود.

سازمان جهانی مایم فعالیت خود را از سال ۲۰۱۱ هم‌زمان با زادروز هنرمند فرانسوی مارسل مارسو (۲۲ مارس) آغاز کرده است و از سال ۲۰۱۷ همکاری خود را با موسسه بین‌المللی تئاتر ITI با تشکیل یک گروه تئاتر فیزیکال آغاز کرده است.

مارسل مارسو در سال ۱۳۵۲، سفری به ایران داشته و تعدادی از زیباترین قطعات نمایشی خود را به نقش بیپ در تالار وحدت اجرا کرده است.

این سازمان کنفرانس‌های جهانی مایم را به‌صورت تخصصی و همچنین کنفرانس‌های ترکیبی (شامل هنر‌های مایم و سایر هنر‌های نمایشی) برگزار می‌کند.

سازمان بین‌المللی مایم همه‌ساله با مشارکت مراکز تئاتری سراسر جهان به آموزش هنرمندان علاقه‌مند به هنر مایم، با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مسترکلاس می‌پردازد.

کشور‌های عضو سازمان جهانی مایم از چهار قاره جهان هستند که مقر سازمان بین‌المللی مایم در شهر بلگراد، پایتخت کشور صربستان است.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا