وزیر علوم به داوطلب معلول رتبه 25 علوم انسانی قول مساعدت داد

سید اسماعیل نصراللهی دانش‌آموز معلولی که رتبه ۲۵ کنکور شد امروز در دیدار با وزیر علوم، مهمترین خواسته خود را امکان تحصیل آنلاین عنوان کرد و وزیر علوم در این زمینه قول مساعد داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، ساختمان وزارت علوم در پیروزان جنوبی امروز مهمان عزیز و متفاوتی داشت؛ مهمانی که نه استاد و کارمند بود و نه سیاستمدار و مدیر، «سید اسماعیل نصراللهی» دانش آموز معلول اهل ساری که در آزمون سراسری امسال رتبه ۲۵ گروه علوم انسانی را کسب کرده است به همراه پدر و مادر خود میهمان دکتر زلفی گل در طبقه ۱۶ وزارت علوم بود.

این داوطلب رتبه برتری در این دیدار از علاقه خود به رشته فلسفه و نیاز به کلاس آنلاین برای ادامه تحصیل گفت. او که دانشگاههای تهران و شهید بهشتی را به عنوان اولویت خود انتخاب کرده است از وزیر علوم تقاضا کرد در صورت امکان ادامه تحصیل مجازی و آنلاین اورا با توجه به شرایط خاص اش فراهم کند.

قول مساعد وزیر علوم به رتبه برتر کنکور

دکتر زلفی‌گل ضمن تبریک موفقیت سید اسماعیل نصراللهی در آزمون سراسری ، از زحمات پدر و مادر وی قدردانی می‌کند و تاکید می‌کند:  موفقیت وی علاوه بر تلاش و همت خودش، به اندازه زیادی به تلاش ها و زحمات والدین و دعای خیر آنان بر می گردد.

وی در پاسخ به درخواست این رتبه برتر کنکور و خانواده وی برای تحصیل آنلاین می‌گوید موضوع را پیگیری می کند و با رئیس هر دانشگاهی سید اسماعیل نصراللهی دانشجوی آنجا شود صحبت می‌کند تا امکان تحصیل آنلاین اورا فراهم کند.

وزیرعلوم حتی قول مساعد می‌دهد در دانشگاه محل تحصیل سید اسماعیل، کلاسی را با تجهیزات ارتباط آنلاین فراهم کند تا این نخبه نوجوان کشور بدون دغدغه تحصیل خود را ادامه دهد.

زلفی‌گل با ابراز امیدواری برای  اسماعیل نصراللهی که در آینده از چهره های درخشان سپهر فلسفه و اندیشه کشور شود گفت: براساس توافق اخیر وزارت علوم بنیاد نخبگان  این دانشجو بورسیه محسوب شده و حقوق نیز دریافت خواهد کرد.

وزیر علوم در پایان این دیدار صمیمی با اهدای لوح سپاس و هدیه این نوجوان نخبه ساروی را به سوی  امیدها و آرزوهایش و تلاش و سرافرازی بدرقه می کند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن لوح سپاس وزیر علوم به شرح ذیل است:

“حکایتِ رضایت به رنج‌ها و آلام دنیوی، تجلیِ «اَلابذکرالله‌تطمئن‌القلوب»است. گرانمایه‌دیدن دردها وُ مغتنم‌دانستن دشواری‌ها، مقصدی جز رویین‌تنی در هفت‌خوان هستی ندارد و خوشا دل و جانی که به مشیت حق سر می‌گذارد و سربلند برمی‌خیزد. خرسندم که مجال قدردانی از فرزندی برومند که به امید و اراده، مرزهای ناممکن‌ را درنوردیده است، به من ارزانی شده است.

فرزند عزیزم «سید اسماعیل نصراللهی» که سرافرازانه رتبه‌ ۲۵ کنکور سراسری را اخذ کرده است، با همه‌ ناهمواری‌ها و دشواری‌ها؛ خم به ابرو نیاورده است و به فتح قله‌های دانش قدم مصمم است. فرزندی که با توکل و توسل به ساحت حضرت حق و التفات حضرت ولیعصر(عج)، اتفاقی بزرگ را رقم زده است.

به سهم خویش این همت و اشتیاق را به فرزند عزیزم و خانواده‌ی ارجمندش که سایه به سایه در این موفقیت با او قدم برداشته‌اند، تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم این همت، نقشی پیش چشم دیگر فرزندان این سرزمین باشد”.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا