همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

سید مجید پوراحمدی: بیش از ۱۷ هزار نفر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند

 مشاور وزير فرهنگ و مدير عامل صندوق اعتباري هنر، ارائه تسهيلات بيمه‌ای اعم از بيمه تأمين اجتماعي و بيمه درمان تکميلی را يکي از مهمترين خدمات صندوق هنر به جامعه فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور عنوان کرد و گفت: با توجه به اهميت اين دو حوزه  بخش اعظم بودجه صندوق نيز به اين دو مقوله اختصاص داده شده و با مجموعه اقدامات و پيگيری‌های به‌عمل آمده بيش از ۱۷ هزار نفر از اصحاب فرهنگ و هنر در دولت مردمی به سازمان تأمين اجتماعی معرفی شدند.  

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، سید مجید پوراحمدی با تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره دو دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر اظهار داشت: هفته دولت فرصت مغتنمی برای تشریح اقدامات صورت گرفته در یکسال گذشته است.
رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر در ادامه، ضمن تشریح برخی از فعالیت‌ها و عملکردهای شاخص صندوق اعتباری هنر، اظهار داشت: برغم وجود تمام سختی ها در تأمین منابع، تلاش این مجموعه بر این بود تا در خصوص بیمه های پایه حداکثر حمایت را داشته باشیم چراکه معتقدیم مهمترین حمایت صندوق به جامعه هنری کشور موضوع سلامت و خدمات بیمه ای است.
 رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنردر ادامه سخنان خود همچنین با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص بهره‌مندی اعضا از انواع بیمه‌ها، اظهار داشت: از آغاز شروع به کار دولت مردمی تعداد معرفی شدگان صندوق اعتباری هنر به سازمان تأمین اجتماعی با رشد ۴۵ درصدی از ۳۹ هزار و ۳۰۰ نفر به حدود ۵۶  هزار و ۹۰۰ نفر افزایش یافت و بیش از ۱۷ هزار نفر از آغاز به کار این دولت تاکنون به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شدند که این رقم رشد بالایی را نسبت به چندین سال گذشته نشان می‌دهد. 
 بیمه شدن بیش از پنج هزارنفر

پوراحمدی خاطرنشان کرد: در اسفندماه گذشته، لیست پنج هزار و ۱۰۰ نفره را به تامین اجتماعی معرفی کردیم که از لحاظ حجم و تعداد بزرگترین لیست معرفی شده از طرف صندوق طی سال‌های گذشته تاکنون محسوب می شود.
وی در ادامه، افزایش تعداد اعضای تحت پوشش، ایجاد ظرفیت‌های لازم برای افزایش معرفی شدگان به سازمان تامین اجتماعی نسبت به سال‌های  قبل، آگاهی بخشی به اعضا، توسعه روابط بین سازمانی و… از جمله دلایل این افزایش دانست.
 پوراحمدی با ذکر این نکته که بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر ذیل بیمه حِرَف و مشاغل آزاد سازمان تأمین اجتماعی تعریف می شود و بیمه شدگان به اختیار خود یکی از نر خ های ۱۴ یا ۱۸ درصدی را انتخاب می کنند، گفت: به طور میانگین بیش از ۶۰ درصد از حق بیمه سالانه اعضا (معادل ۳۱۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲) به طور مستقیم از سوی صندوق (به نمایندگی از دولت) پرداخت می‌شود. طی دو سال گذشته  سهم پرداختی صندوق برای هر بیمه شده رشد ۱۰۰ درصدی داشته است. 
طرح آیین(بیمه تأمین اجتماعی رایگان)

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با هدف حمایت از اعضایی که بدلیل نداشتن تمکن مالی قادر به پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی (سهم عضو) خویش نیستند صندوق اعتباری هنر پس از بررسی، حق بیمه تأمین اجتماعی این گروه از اعضا در قالب طرح آیین بطور کامل پرداخت می کند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا