سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

راه‌اندازی دفتر مشاوره پیش از ازدواج در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، راه‌اندازی دفتر مشاوره پیش از ازدواج در مرکز مشاوره دانشجویی این دانشگاه را تصویب کرد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از آنا، کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و سایر اعضا برگزار شد.

بابک فرزین نیا معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در این نشست گفت: مسئله حفظ جمعیت جوان یک مسئله مهم جهانی است در این راستا در سطح دانشگاه می‌توان سیاستگذاری‌هایی در جهت تولید محتوا‌های فرهنگی و علمی برای این مهم داشت و دانشجویان و همکاران را به موضوعات ترویج ازدواج و فرزند آوری ترغیب کرد.

در ادامه جلسه کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی موضوعات متعددی را مصوب کرد.

برگزاری جشن ازدواج دانشجویی در مهرماه و ایجاد دبیرخانه و تشکیل جلسه اجرایی در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و برگزاری همایش مبانی انتخاب همسر و ازدواج موفق در آبان ماه با محوریت اداره فرهنگی دانشگاه از جمله مصوبات این جلسه بود.

راه اندازی دفتر مشاوره پیش از ازدواج در مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، برگزاری گفت‌وگوی آزاد با موضوع ازدواج، برگزاری کارگاه‌های آموزشی مرتبط با موضوع جوانی جمعیت و ازدواج در خوابگاه‌های دانشجویی با محوریت مرکز مشاوره از دیگر مصوبات این جلسه بود.

کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی موضوعات شناسایی کانون‌های تجمعی در دانشگاه و انجام تبلیغات مرتبط و موثر در حوزه جوانی جمعیت توسط روابط عمومی، تهیه پادکست‌های مرتبط با موضوع جوانی جمعیت و ازدواج توسط رسانه معاونت دانشجویی و برگزاری جلسات کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت به صورت فصلی را مصوب کرد.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
آنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا