همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

معرفی دبیران هنری و اجرایی شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر

 مسعود زنده‌روح کرمانی به عنوان دبیر هنری و جعفر واحدی به عنوان دبیر اجرایی شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، به پیشنهاد امیر عبدالحسینی دبیرکل جشنواره شانزدهم و با حکم محمد خراسانی‌زاده مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسعود زنده‌روح کرمانی عکاس صاحب‌نام معاصر به عنوان دبیر هنری این رویداد ملی منصوب شد.

همچنین جعفر واحدی رئیس موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر نیز به عنوان دبیر اجرایی شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شد.

مسعود زنده‌روح کرمانی در دوره‌های مختلف جشنواره هنرهای تجسمی فجر، مسئولیت‌های متعددی را برعهده داشته است که از جمله آنها می‌توان به دبیر اجرایی جشنواره دوم و دبیر هنری جشنواره‌های چهارم، پنجم و ششم اشاره کرد.

دبیری و داوری جشنواره‌های متعدد هنری در کنار مدیریت انجمن ملی عکاسان ایران، از دیگر سوابق این هنرمند عکاس است.

در کارنامه کاری جعفر واحدی نیز سوابق و مسئولیت‌های متعدد اجرایی دیده می‌شود که از جمله آنها می‌توان به دبیر اجرایی سی‌امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران اشاره کرد.

شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به همت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، موزه هنرهای معاصر تهران و مراکز معتبر هنری کشور، زمستان امسال برگزار می‌شود.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا