سعید بشیری: سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی رایگان می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران از رایگان شدن سرویس مدارس دانش‌آموزان استثنایی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سعید بشیری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران گفت: در آیین‌نامه جدید اجرای حمل و نقل دانش‌آموزان مصوبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ در ۶ بند مطالبی مربوط به دانش‌آموزان استثنایی ذکر شده است؛ از جمله ارائه آموزش‌های لازم به رانندگان سرویس دانش‌آموزان استثنایی، مناسب سازی ناوگان حمل و نقل دانش آموزان استثنایی، استفاده از مراقبان خاص برای جابجایی این دسته از دانش‌آموزان و همچنین اختصاص هزینه رایگان برای سرویس مدرسه دانش آموزان استثنایی.

معاون عمرانی فرمانداری تهران تصریح کرد: در آئین‌نامه هیات وزیران نیز در خصوص اختصاص بودجه حمل و نقل دانش آموزان استثنایی گفته شده و طبق مصوبه شورای شهر هم به این موضوع پرداخته شده و بر رایگان بودن هزینه سرویس دانش آموزان استثنایی تأکید شده است.

وی با بیان این مطلب که بنابر جلساتی که با شورای شهر و شهرداری تهران برگزار شد مصوب شد که سرویس مدارس برای تمامی مدارس استثنایی رایگان شود تصریح کرد: بر طبق مصوبات باید شهرداری بودجه مناسب را در این زمینه اختصاص دهد.

بشیری در خصوص زمان اجرایی شدن این مصوبه گفت: تمام تلاش ما این است که به زودی تمامی سرویس‌های مدارس دانش‌آموزان استثنایی رایگان شود که این مهم دقیقاً مطابق آئین‌نامه جدید هیأت وزیران، مصوبه شورای شهر و تائید فرمانداری تهران است.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا