همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

«دختر پاییزی» ایران در بین ۸ اثر برتر جهان قرار گرفت

 تک‌آهنگ «دختر پاییزی» به آهنگسازی محمدرضا اژدری توانست تا فینال مسابقه جهانی موسیقی فیلم ۲۰۲۳ پیش برود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقه جهانی موسیقی فیلم Fmcontest ۲۰۲۳ (Film Music Contest) فینالیست‌های خود را در حالی اعلام کرده که نام محمدرضا اژدری با آهنگ بی‌کلام «دختر پاییزی» در میان هشت آهنگساز برتر دیده می‌شود.

اژدری در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ هم با آثار «نیل» و «رقص بارارن» تا نیمه نهایی این مسابقات پیش رفته بود.

امسال آهنگسازانی از هفتاد کشور دنیا در مسابقه Fmcontest ۲۰۲۳ شرکت کردند و این برای نخستین بار است که نام آهنگسازی از ایران در بین فینالیست‌های این مسابقه قرار می‌گیرد.

در مسابقه بین‌المللی Fmcontest ۲۰۲۳ تمرکز بر آثاری است که برای موسیقی فیلم ساخته می‌شوند و محمدرضا اژدری در بخش موسیقی بی‌کلام موفق به راه‌یابی به فینال این مسابقات شده است.

محمدرضا اژدری در سه سال گذشته موفقیت‌های مهمی در عرصه بین‌المللی به دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: کسب مدال نقره در مسابقه جهانی Global music ۲۰۲۳ با آهنگ «دختر پاییزی»، فینالیست شدن در مسابقه Hollywood independent music awards ۲۰۲۳ و قرار گرفتن در بین ۶ برگزیده نهایی و نامزد دریافت جایزه برتر این مسابقه با قطعه «دختر پاییزی».

حضور در نیمه‌نهایی مسابقه Fmcontest ۲۰۲۲ با آهنگ نیل، فینالیست شدن و نامزد دریافت جایزه نهایی در مسابقه جهانی Hollywood music in media awards ۲۰۲۲ با آهنگ نیل و حضور در نیمه‌نهایی مسابقه بین‌المللی Fmcontest ۲۰۲۱ با آهنگ رقص باران از دیگر افتخارات اژدری است.

پایان پیام/  

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا