عزت الله ضرغامی: نمایشگاه ملی صنایع دستی از سال 1403 مجزا برگزار می‌شود

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

وزیر میراث فرهنگی گفت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران از امروز ۲۳ بهمن به صورت گسترده برگزار می‌شود و نمایشگاه ملی صنایع دستی از سال آینده به صورت مجزا برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، «عزت الله ضرغامی» وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی درباره برپایی نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: امسال تصمیم گرفته‌ایم جشنواره‌های مربوط به گردشگری و صنایع دستی را به تفکیک برگزار کنیم، در سال‌های اخیر این جشنواره‌ها با هم برگزار می‌شد.

وی علت این تفکیک را توجه به صنایع دستی دانست و بیان کرد: جشنواره گردشگری ویژگی‌های خاصی دارد که گاهی تمام جشنواره را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

به گفته ضرغامی از امروز ۲۳ بهمن ماه نمایشگاه گردشگری تهران وسیع تر و گسترده تر به نسبت ادوار قبل برگزار خواهد شد.

وزیر گردشگری مطرح کرد: جشنواره صنایع دستی در سال آینده برگزار خواهد شد ولی در دهه فجر به طور ویژه این جشنوره به صورت بین‌المللی برپا خواهد بود.

ضرغامی بیان کرد: یکی از اقداماتی که معاونت صنایع دستی اتخاذ کرده این است که جشنواره صنایع دستی را از حالت تزیینی به حالت آموزشی بازگردانده است و در همین راستا کارگاه های آموزشی خوبی در کنار جشنواره سامان داده می‌شود که این اقدامات به ارتقای حوزه گردشگری بسیار کمک خواهد کرد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا