درباره راه‌اندازی سکو‌های دائمی جدید عرضه لباس تا اردیبهشت در سراسر کشور

وزیر فرهنگ از راه‌اندازی سکو‌های دائمی جدید عرضه لباس تا اردیبهشت ماه خبر داد و تاکید کرد: این موضوع با کمک جریان‌های مردمی ممکن است.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای مدیران که صبح روز یکشنبه در محل این وزارتخانه برگزار شد، با اشاره به جمع‌بندی اقدامات سال گذشته و برنامه‌های سال آینده گفت: برگزاری نمایشگاه قرآن از روز اول فروردین جای تقدیر دارد چراکه استقبال خوبی توسط مردم از آن صورت گرفت و این درحالی است که در همه استان‌ها این نمایشگاه برگزار شد.

 اسماعیلی در ادامه به اهمیت موضوع پوشش و عفاف و حجاب پرداخت و افزود: تاکنون در این زمینه کارگروه مدل و لباس تلاش‌های زیادی کرده، اما توقعات خیلی بیشتر است.

وزیر فرهنگ بر همین اساس از راه‌اندازی سکو‌های دائمی جدید عرضه لباس تا اردیبهشت ماه خبر داد و تاکید کرد: این موضوع با کمک جریان‌های مردمی ممکن است.

وی همچنین در حوزه پوشش به لزوم نقش‌آفرینی پررنگ کانون مساجد و حوزه شورای فرهنگ عمومی اشاره کرد.

اسماعیلی با بیان اینکه ما نیاز به سازوکار شفاف داریم و همه سازو کار‌های ما باید شفاف باشد، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب را در پیش داریم و باید به موضوع فلسطین و غزه و مظلومیت آنها به صورت ویژه پرداخته شود.

وزیر فرهنگ با اشاره به تکالیف برنامه هفتم و بودجه سال ۱۴۰۳ و بازنگری در ساختار فرهنگی افزود: در بودجه ۱۴۰۳ اتفاقات خوبی با همکاری دولت و مجلس رخ داد و در حال حاضر اصلاح بودجه فرهنگی انجام شده است.

عضو هیات امنای دانشگاه تهران به اقدامات ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جدید پرداخت و درباره راه‌اندازی بنیاد پویانمایی، شهر صنایع خلاق، سند موسیقی و راه اندازی بنیاد تئاتر ملی ایران در بهار سال جاری گفت: ما در ۲۰ روز گذشته سه بار در نشست رسانه‌ای‌ها، هنرمندان و نمایشگاه قرآن میزبان رئیس‌جمهور بودیم.

وزیر فرهنگ با تاکید بر اینکه وزارت فرهنگ اکنون به بهترین موقعیت از لحاظ زیرساختی رسیده است، گفت: امسال نیز پروژه‌های عمرانی هم در کنار سایر اقدامات به خوبی انجام شود.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا