حمایت از کسب‌و‌کار‌ها با سطح بلوغ فناوری سه یا بالاتر 

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک گفت: این ستاد آمادگی دارد تا از کسب و کار‌های برخط دارای TRL سطح ۳ یا بالاتر و مبتنی بر هوش مصنوعی تا سقف یک میلیارد تومان حمایت کند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، بهروز مینایی در هجدهمین رویداد رقابت‌های استارتاپی دانشگاه علم و صنعت ایران، با بیان اینکه دانشگاه‌ها نقش مهمی در رشد و توسعه کسب و کار‌های استارتاپی دارند، افزود : باید فضای کارآفرینی دانشگاهی توسعه یابد.

رویداد رقابت‌های استارتاپی با حضور بنیان گذاران استارتاپ ها، دانشجویان و علاقه‌مندان به کسب و کار با هدف شناسایی شرکت‌های خلاق، در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک، جمعی از اساتید دانشکده‌های برق، کامپیوتر و مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران، برخی از مدیران فعال پژوهشی دانشگاه، مهدی مقیمی، مدیر دفتر همکاری‌های علمی، صنعتی و فناوری دانشگاه علم و صنعت، علیرضا رضایی، مدیر فن بازار البرز و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و نوری، مدیر خانه خلاق و نوآوری ایلسا از جمله شرکت کنندگان و سخنرانان در این رویداد بودند.

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا