سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از نمایشگاه کتاب 1403 بازدید کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از نمایشگاه کتاب تهران گفت: مدیریت بر نشر یکی از ابزارهای مدیریت بر ذهن است چراکه جریان‌های فکری هستند که برای فرهنگ‌سازی درجامعه مدیریت ذهن نویسندگان و ناشران را در دست دارند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ستاد خبری سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن بازدید از نمایشگاه با یاسراحمدوند‌، معاون امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کرد.  

وی مدیریت بر نشر را یکی از ابزارهای مدیریت بر ذهن دانست و گفت: این نویسندگان نیستند که ظهور و بروز پیدا می‌کنند، بلکه جریان‌های فکری هستند که برای فرهنگ‌سازی درجامعه مدیریت ذهن نویسندگان و ناشران را در دست دارند. 

طهرانچی به ضرورت مدیریت رسالت در چاپ کتاب نیز تاکید کرد و ادامه داد: باید به بنگاه‌هایمان ماموریت بدهیم و لازم است بر موضوع رسالت در چاپ کتاب توجه ویژه‌ای داشته باشیم.  

رییس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین به ضرورت توازن بازار عرضه و تولید در نشر اشاره کرد و گفت: حوزه نشر‌، حوزه فراملی هدایت علم است؛ در دانشگاه نشر مجلات یکپارچه شده است. همچنین ما ۵۰۰ نشریه را یکپارچه‌سازی کردیم و قصد داریم ۱۱۰ مجله فاخر بین المللی نیز منتشر کنیم. 

احمدوند در ادامه این دیدار اشاره کرد: ما در حوزه‌های مختلف، نویسندگان و ناشرانی را شناسایی و جلسات متعددی برگزار کردیم و تولید را به جریان انداختیم.  این در حالی است که زحمت تولید از زحمت ترجمه بیشتر و سخت تر است. 

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
خانه کتاب

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا