سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

دو ایرانی نامزد عضویت در کمیته ورزشی و کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهانی شدند

پاراتیراندازی جهانی از نامزدی دو ایرانی برای عضویت در کمیته ورزشکاران و کمیته ورزشی بخش پاراتیراندازی جهانی IPC خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس اعلام پاراتیراندازی جهانی، ساره جوانمردی به عنوان ورزشکار و مجید نظامی به عنوان داور بین‌المللی نامزد شرکت در انتخابات کمیته ورزشکاران و کمیته ورزشی شدند.

برای تصدی این دو سمت ۱۱ نفر در بخش کمیته ورزشی و ۱۳ تن در بخش کمیته ورزشکاران نامزد شده اند که همگی دارای سوابق درخشان و متعدد در رشته پاراتیراندازی هستند.

فرآیند رای دهی به این نامزد‌ها به این گونه است که در بخش کمیته ورزشی، کمیته پارالمپیک هر کشور که دارای نامزد در این بخش است می‌تواند به نماینده خود رای دهد و این حق صرفا برای NPC در نظر گرفته شده است.

در بخش کمیته ورزشکاران نیز تنها پاراتیراندازانی که دارای لایسنس IPC هستند، اجازه دارند در این انتخابات شرکت کنند. از ایران نیز تعدادی از ورزشکاران رشته پاراتیراندازی حائز این امتیاز بودند که در این رای گیری شرکت نمودند.

با پایان این انتخابات، دو ورزشکار زن و یک ورزشکار مرد که دارای بالاترین رای هستند عضو کمیته ورزشکاران خواهند شد و از میان سایر نامزد‌ها فردی که بالاترین رای را کسب کرده (بدون در نظر گرفتن جنسیت) معرفی خواهد شد.

 برای بخش کمیته ورزشی نیز ۳ نفر انتخاب خواهند شد و فرآیند آن به این صورت است که یک نامزد مرد که دارای بالاترین رای باشد انتخاب خواهد شد و ۲ نفر بعدی که آنها نیز دارای بالاترین رای هستند، با در نظر گرفتن جنسیت (یک مرد و یک زن) و منطقه‌ای که از آن نامزد شده اند، به عنوان عضو کمیته ورزشی معرفی خواهند شد.

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا