سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

طرح سرباز کارآفرین در آذربایجان شرقی اجرا می‌شود

معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح سرباز کارآفرین در آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی، یونس طاهری در دیدار با نماینده یگان‌های رزمی نظام وظیفه نیروی انتظامی استان با اشاره به ضرورت فراهم کردن زمینه های اشتغال و کارآفرینی در نیروهای وظیفه نیروهای مسلح، افزود: طرح سرباز کارآفرین با هدف اشتغال سربازان وظیفه بعد از ترخیص از دوره مقدماتی وظیفه سربازی اجرا می گردد که نقش مهمی در مهارت آموزی و تامین نیروی مورد نیاز ماهر واحدهای تولیدی صنعتی و بخش‌های خدماتی و کشاورزی و تولیدی خواهد داشت.

وی با اشاره به اهداف راهبردی این طرح، خاطرنشان کرد: برای ایجاد اشتغال و کارآفرین سربازان نیروی های مسلح در استان برای بعد از اتمام دوره ضرورت سربازی و همزمان با ورود این نیروهای آماده به بازار کار این طرح با هدف مهارت آموزی و کسب و کار و کارآفرینی در یگانهای رزم اجرا خواهد شد. 

طاهری با اشاره به برگزاری جلسات فی‌مابین این معاونت و نماینده نظام وظیفه نیروی انتظامی، افزو: در این نشست ضمن بحث پیرامون اجرای این طرح در استان امکان مهارت‌آموزی و کارآفرینی در بین سربازان وظیفه نیروهای مسلح فراهم شد.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا