همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

جزئیات خرید بسته‌های مدت‌دار طرح ترافیک پایتخت

معاون بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران در مورد جزئیات بسته‌های مدت‌دار تردد در محدوده طرح ترافیک توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، عمار سعیدیان‌فر، در مورد جزئیات بسته‌های زمان دار تردد در محدوده طرح ترافیک، گفت: برای سهولت تردد شهروندانی که به علت قرارگیری محل کار یا زندگی در داخل محدوده طرح ترافیک زیاد تردد دارند، بسته‌های مدت‌دار یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه طراحی شده است.

وی ادامه داد: برای خودروهای دارای معاینه فنی عادی بسته‌های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه به ترتیب مبلغ ۱۳ میلیون و سیصد و بیست هزار ریال، ۳۷ میلیون و ششصد و هشتاد هزار ریال و ۷۰ میلیون و نهصد و بیست هزار ریال است.

سعیدیان فر با بیان اینکه تعرفه‌ها برای خودروهای دارای معاینه فنی برتر متفاوت است، گفت: در مورد خودروهای دارای معاینه فنی برتر مبلغ بسته‌های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه به ترتیب برابر با ۹ میلیون و سیصد و دوازده هزار ریال، ۲۶ میلیون و چهارصد هزار ریال و ۴۹ میلیون و ششصد و سی دو هزار ریال می باشد. 

معاون بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران تصریح کرد: بسته‌های مذکور از طریق سامانه و اپلیکیشن «تهران من» قابل خریداری برای شهروندان است.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا