خدمات دندانپزشکی با ۵۰ درصد تخفیف به اعضای هنرکارت ارائه می‌شود

انتشارات موفقیت‌شناسی

مدير عامل شرکت مهان انديشان آکام (هنرکارت) از تسهيلات استفاده از خدمات دندانپزشکي با تخفيف ۵۰ درصدی بر روی تعرفه وزارت بهداشت برای اعضای دارای هنر کارت در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، حیدر مرادی با اشاره به سیاستگذاری و افق های ترسیم شده صندوق اعتباری هنر و تلاش برای ارائه خدمات و تسهیلات بهینه و هرچه بیشتر به اصحاب فرهنگ ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور، گفت: در دور جدید مدیریتی تلاش کردیم اعضای صندوق از خدمات رفاهی و تخفیف خدمات برخوردار شوند. در همین راستا، شرکت هنرکارت با هدف ارتقاء سلامت دهان و دندان و کاهش هزینه‌های دندانپزشکی و رفاه حال هنرمندان و اعضای عزیز عضو هنرکارت، با همکاری و تفاهم با یکی از شرکت های مطرح در این حوزه، طرح های تخفیفی با تعرفه ویژه را به دارندگان هنرکارت ارائه می‌دهد.

به گفته وی، طرح ها به صورت انفرادی و یا یک واحد خانواده ارائه می‌شود و در صورت خرید پوشش واحد خانواده هریـک از اعضای خـانواده به تنهایی یا کل اعضاء خانواده (سرپرست، همسر و فرزندان) می توانند تا سقف خدمات دندانپزشکی خریداری شده استفاده نمایند.

مدير عامل شرکت مهان انديشان آکام (هنرکارت) همچنین خاطرنشان کرد: تمامی خدمات قابل ارائه با مواد درجـه یک و با گارانتـی یکسـاله در همه مراکز طـرف قرارداد دندانپزشکی ارائـه و کارشناسـان این شرکت همـواره بازرسی ، کنترل و نظارت را در مراکز طرف قرارداد بطور مستمر بر عهده دارند.

مرادی در عین حال گفت: در طرح فوق محدودیت زمان (دوره انتظار) وجود ندارد و هر یـک از اعضاء می توانند به محض دریافت اشتراک عضویت از خدمات دندانپزشکی در ۳۵۰ مرکز طرف قرارداد سراسر کشور ( لیست مراکز در سایت هنرکارت موجوداست) استفاده نمایند.

وی در پایان اظهار داشت: هنرمندان دارای هنرکارت می توانند با ثبت درخواست از طریق فرم های بارگذاری شده در سایت از تخفیف‌های ویژه طرح‌های دندان پزشکی بهره‌مند شوند.

شرح  نحوه ثبت نام ، ارائه خدمات و دیگر توضیحات مربوط به لیست تخفیف‌ها و … هم اکنون در سایت هنرکارت به نشانی honarcard.ir  قابل مشاهده است.

پیش از این نیز امکان بهره‌مندی هنرمندان و اعضای دارای هنر کارت از خدمات آزمایشگاهی در محل و با تخفیف ویژه فراهم شده بود.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
روابط عمومی صندوق اعتباری هنر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا