همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

انتصاب منوچهر صهبائی به عنوان رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران

 مدیرعامل بنیاد رودکی طی حکمی منوچهر صهبائی را به عنوان رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایرنا، با تقدیم حکمی از سوی مهدی سالم مدیر عامل بنیاد رودکی، منوچهر صهبائی به عنوان رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران معرفی شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی بنیاد رودکی در متن این حکم خطاب به صهبائی آمده است: «نظر به دانش، تجربه و پیشینه ارزشمند جنابعالی در همکاری با ارکستر سمفونیک تهران و با امعان نظر به پیشنهاد اعضای محترم شورای هنری ارکستر، به موجب این حکم به عنوان رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از درگاه پروردگار یکتا و با برنامه‌ریزی، آماده‌سازی و رهبری اجراها، ضبط‌ها و تمرینات ارکستر در چهارچوب برنامه‌های مصوب، معرفی و پیشنهاد رهبران میهمان، پیشنهاد رپرتوار اجرایی به شورای هنری، تلاش در جهت ارتقاء دانش و مهارت‌های فنی نوازندگان بوسیله تعیین رپرتوارهای تمرینی مناسب، رعایت آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های مصوب بنیاد رودکی و سایر وظایف ذکر شده در اساسنامه بتوانید منشاء خدمات شایان و دوران پرثمری برای این ارکستر باشید.

ارکستر سمفونیک تهران از سابقه طولانی و اعتبار والایی در ساختار هنری کشور برخوردار است، امیدوارم با مساعی ارزشمند جنابعالی و هم‌افزایی هنرمندان و نوازندگان گرامی، درخشش بیشتر این ارکستر را نظاره نماییم. توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال آرزومندم».

منوچهر صهبائی رهبر ارکستر و تکنواز ساز اُبوا، دارای مدرک دکترا در رشته موزیکولوژی و هنرها از دانشگاه استراسبورگ در فرانسه است. وی به عنوان سولیست اُبوا با ارکستر سمفونیک شهر سنت گالن کشور سوئیس و نیز به عنوان رهبر با چند ارکستر اروپایی همکاری داشته است. صهبائی مفتخر به دریافت پروفسورا از کنسرواتوار و مدرسه عالی شهر فلد کرش کشور اتریش است.

صهبائی از دی‌ ماه سال ۱۳۸۶ تا اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۹، رهبر ثابت و مدیر هنری ارکستر سمفونیک تهران بوده است.

ارکستر سمفونیک تهران زیرمجموعه بنیاد رودکی طی ماه‌های اخیر با چالش‌های متعددی از جمله انتخاب رهبر ارکستر و چگونگی حضور نوازندگان در این ارکستر مواجه بود که پنجم مهرماه با رهبری منوچهر صهبائی و حضور نوازندگان پیشکسوت و جوان در نخستین اجرای پاییزه خود به روی صحنه رفت. این ارکستر ششم مهرماه هم به روی صحنه رفت.

با توجه به استقبال مخاطبان، اجرای پاییزه ارکستر سمفونیک تهران تمدید شده است و تالار وحدت ۱۳ و ۱۴ مهرماه نیز از ساعت ۲۱:۳۰ میزبان مخاطبان این کنسرت است.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایرنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا