سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

راهکارهای تسریع و تسهیل روند جذب اعضای هیات علمی و نخبگان بررسی شد

در نشست مشترک رئیس سازمان اداری و استخدامی و معاونان این سازمان با وزیر علوم، راهکارهای تسریع و تسهیل روند جذب اعضای هیات علمی و جذب نخبگان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از مهر، نشست مشترک رئیس سازمان اداری و استخدامی و معاونان این سازمان با وزیر علوم، تحقیقات، فناوری و معاونان این وزارت و تعدادی از رؤسای دانشگاه‌ها در محل ستاد وزارت علوم برگزار شد.

در این نشست مشترک، فرایند تحول اداری و فرایند جذب اعضای هیات علمی و استخدام کارکنان، بحث‌های حقوق و مزایا در دو حوزه اعضای هیات علمی و کارکنان و همچنین موضوع اتخاذ راهکارهایی برای تسریع و تسهیل روند جذب اعضای هیات علمی و جذب نخبگان مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست، ضرورت تخصیص سهمیه جذب اعضای علمی و کارکنان برای دانشگاه‌های فنی حرفه‌ای و پیام نور بررسی شد.

کمبود نیروی تخصصی در تعدادی از واحدهای ستادی وزارت علوم از جمله معاونت فناوری، مرکز فناوری اطلاعات و مرکز جذب اعضای هیات علمی از درخواست‌های مسئولان ستاد وزارت علوم از مسئولان سازمان اداری و استخدامی در این نشست بود.

در بخشی از این نشست مسئولان سازمان اداری و استخدامی و وزارت علوم بر ضرورت به کارگیری فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک برای افزایش بهره‌وری و بازدهی، تسریع در امور و افزایش رضایتمندی مردم در خدمات تاکید کردند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
مهر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا