نایب قهرمانی تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران در مسابقات آسیا

ملی پوشان هاکی روی یخ ایران با پیروزی در آخرین دیدار خود در مسابقات آسیا – اقیانوسیه، عنوان قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از مهر، تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران که در نخستین حضور خود مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی را کسب کرده بودند، عصر امروز شنبه در دیدار پایانی مسابقات آسیا – اقیانوسیه فیلپیین را شکست دادند و به مدال طلا رسیدند.

ملی پوشان کشورمان که نایب قهرمانی دوره پیش را در اختیار داشتند در این دوره برای تبدیل مدال نقره با طلای آسیایی، راهی این مسابقات شدند و توانستند بعد از شکست دادن امارات، قرقیزستان و هند به فینال مسابقات راه یابند و با پیروزی بر فیلیپین، قهرمانی بدون شکست شأن را در بیشکک قرقیزستان جشن بگیرند.

سفید پوشان ایران در پریود اول با یک گل برتری خود را به فیلیپینی دیکته کردند. در پریود دوم دختران ایرانی ۳ بار دیگر دروازه حریف را گشودند و با ثبت نتیجه ۴ بر صفر راهی رختکن شدند.

دختران ایران زمین اگر چه بر خلاف بازی‌های دیگر نتوانستند در پریود سوم گلزنی کنند اما به خوبی بازی را مدیریت کردند تا بتوانند ضمن حفظ برتری، رکورد قابل توجه قهرمانی بدون شکست و بدون گل خورده را بر جای بگذارند و با ثبت نتیجه نهایی ۴ بر صفر سرود قهرمانی سر دهند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
مهر

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا