همکاری با بازاریاب به‌صورت غیرحضوری

رونمایی از سامانه «گوش‌سپاری اجتماعی» دانشگاه آزاد اسلامی

سامانه «گوش‌سپاری اجتماعی» دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استانهای دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، دومین روز از شورای هم اندیشی مدیران کل روابط عمومی مراکز استان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر علی سروری مجد مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها، سید امیر محجوب مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران روابط عمومی مراکز 31 استان دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز رفاهی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد.

در این شورا از سامانه گوش‌سپاری اجتماعی ( Social listening ) دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر سروری مجد رونمایی شد.

سیدامیر محجوب مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص سامانه گوش‌سپاری اجتماعی گفت: امروزه سازمان‌های گوناگون با توجه به گسترش فضای مجازی و پررنگ‌‌تر شدن نقش آن در تعاملات عمومی خصوصاً در قشر جوان و دانشجو، نیازمند تقویت تعامل و ارتباط خود با مخاطبین در این بستر هستند. 

وی افزود: سامانه گوش‌سپاری با محوریت شناخت مسئله، شناسایی کنشگران و بازیگران رسانه‌ای به دنبال تقویت جایگاه دانشگاه در اذهان جامعه مخاطبین خود است. 

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: این سامانه به کمک تکنولوژی هوش مصنوعی قادر خواهد بود که بستری مناسب برای پاسخ‌دهی موشکافانه‌ای به سوالات و انتقادات دانشجویان فراهم کند. به این ترتیب درصورت بروز مشکل و نقص در هر بخش از دانشگاه، مسئول مربوط موظف به پاسخگویی خواهد بود.

گفتنی است سامانه گوش‌سپاری اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی زمینه انتقال مستقیم نظرات و پیشنهادات مخاطبین واحدهای دانشگاهی در فضای مجازی، پیگیری و حل مشکلات احتمالی مخاطبین و اطلاع‌رسانی دقیق را فراهم می‌کند.

پایان پیام/

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
دانشگاه آزاد اسلامی

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا