کسب بالاترین مدرک جهانی رشته اتومبیلرانی برای دو ایرانی

حسین نبوی و شروین پوشین برای اولین بار توانستند بالاترین مدرک جهانی رشته اتومبیلرانی را برای ایران بدست آورند.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا، مازیار ناظمی رئیس فدراسیون در دیدار با حسین نبوی و شروین پوشین استوارت بین‌المللی رشته اتومبیلرانی گفت: سال گذشته با بررسی و مشورت هایی که صورت دادیم آقایان حسین نبوی و شروین پوشین از مجموعه فدراسیون به فدراسیون جهانی اتومبیلرانی برای طی دوره آنلاین استوارت معرفی شدند.

رئیس فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی ایران گفت: خوشبختانه با دانش و زحمت زیاد، هر دو نفر توانستند با نمرات عالی دوره را بگذرانند و درجه بین‌المللی استوارت را برای اولین بار در تاریخ این رشته بدست بیاورند.

ناظمی ادامه داد: این بالاترین مدرک جهانی در رشته اتومبیلرانی ایران است که تاکنون بدست آمده و امیدوارم بتوانیم با شناسایی و معرفی بیشتر افراد شایسته و توانمند، فرصت های بزرگتری را برای ایران در مسابقات جهانی و بین‌المللی بدست بیاوریم.

رئیس فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی همچنین از موفقیت فرشاد اباذری در آکادمی فدراسیون جهانی موتورسواری یاد کرد و گفت: ایشان هم با معرفی فدراسیون در دوره مالزی شرکت کرد و خوشبختانه با پشتکار و تلاش فراوان توانست با بهترین امتیاز دوره بین المللی فدراسیون جهانی را طی کند.

ناظمی همچنین گفت: برای موفقیت‌های مربیان و ورزشکاران ایرانی در مجامع جهانی از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم و بطور حتم از دانش و جایگاه علمی و بین‌المللی آنها در آموزش و ارتقاء سطح مربیان و ورزشکاران داخل ایران بهره‌مند خواهیم شد.

انتهای پیام

اگر به کارآفرینی علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
ایسنا

پایگاه خبری موفقیت شناسی

هدف ما امیدآفرینی در جامعه و ایجاد حس خوب و مثبت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا